Hét Vezér utcai telephely

Játékos tanulás,

természetközeli fejlődés

6 csoportos óvodánk Hajdúböszörmény kertvárosi övezetében, a középkertben várja városunk örökmozgó gyermekeit. Zöldövezeti elhelyezkedése biztosítja a kellemes, nyugodt, ugyanakkor inspiráló óvodai életet. Terjedelmes udvarunk füves, virágos – elrendezése ideális a kicsik mozgásigényének kielégítéséhez. Csoportszobáink tágasak, és megtalálható bennük minden, amire a játékos tanuláshoz szükség lehet.

Nevelőtestületünket sokoldalúan képzett, innovatív, elhívatott pedagógusok alkotják, kiknek legfőbb célja a gyermekek tiszteletben és szeretetben való nevelése. Óvodapszichológus, gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus és logopédus segíti a gyerekeket, óvodapedagógusokat, valamint az érintett szülőket.

Színvonalas programok gazdagítják óvodai életüket: a hagyományok tisztelete mellett a mai modern korral lépést tartva arra is törekszünk, hogy a gyerekek személyiségfejlesztése sokoldalúan történjen. A hatékonyság érdekében korszerű, innovatív módszereket alkalmazva, változatos tevékenységeket és különfoglalkozásokat biztosítunk óvodásaink számára.

Hiszünk abban, hogy a gyerekek érzik, itt biztonságban vannak. Sok-sok érdekes tevékenységet végezhetnek és számunkra ők a legfontosabbak. Célunk egyértelműen kifejezi, hogy – a szülőkkel együtt nevelve – olyan gyermekek harmonikus személyiségfejlesztésére adunk lehetőséget, akik örömmel élik óvodás éveiket.

about_04
Tevékenységek

Lehetőségeink közül néhány

• Játékos angol foglalkozás
  • Sakkjátszótér program
  • Boldogságóra program
  • Hittan
  • Néptánc
  • Kreatív kézműves tevékenységek
  • Mini-színjátszókör
  • Kutyás terápia
Tanulj velünk

Elérhető foglalkozásaink

Térítésmentes foglalkozások
nálunk jó óvodásnak lenni
  • Logopédia Dr. Lajosné Dóka Tímeával szerda délelőtt
  • Fejlesztő pedagógus Elekné Kapros Anikóval heti 1 alkalommal
  • Gyógypedagógia Nagy Máriával csütörtök délelőtt
  • „Kreatív kezek” kézműves foglakozás hetente 1 alkalom.
  • Foglalkoztatók: Bíró Lászlóné, Gyöngyösi Petra, Polgáriné Bujdosó Anikó, Tara Csilla Bernadett, Zolnai Aladárné
  • „Angolra hangolva” Játékos angol Oroszné Lengyel Máriával péntek délelőtt
  • Görögkatolikus hittan Molnár Ildikóval csütörtök délelőtt
  • Sakkjátszótér Kovácsné Fodor Anikóval szerda délután illetve Marjainé Kiss Judittal csütörtök délután