Dobó István utcai telephely

Egyéni fejlesztés, hogy minden

gyermek ragyoghasson

Dombon játszhatsz télen nyáron

Oly vidám a légkör nálunk

Boldog itt az összes gyerek

Óvónéni játszik veled

Otthonos a csoport szoba

Vágyik minden gyerek oda

Itt lenni egy nagy-nagy csoda!

about_04

Két csoportos óvodánk családias környezetben, rengeteg játékkal és mindig megértő óvónénikkel várja a gyermekeket. Csoportszobáink jól felszereltek, otthonosak, ráadásul mindegyikhez saját öltöző és mosdóhelyiség tartozik. Nevelő munkánk alapja a Lépésről Lépésre Óvodai Program, amit szakmailag jól felkészült óvodapedagógusokkal ültetünk át a hétköznapokba. „Biztonságos Óvoda”, illetve „Zöld Óvoda” cím birtokosai is vagyunk. Nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlesztésre és a tehetségek támogatására. Fejlesztő munkánkat logopédus, fejlesztőpedagógus és gyógypedagógus is segíti. Nagy udvarunkon árnyas fák alatt játszhatnak a gyermekek, hogy kiélvezhessék a jó levegő áldásos hatásait.

Tevékenységek

Lehetőségeink közül néhány

  • Bozsik ovi foci
  • Művészeti foglalkozások
  • Néptánc
  • Logopédia
Tanulj velünk

Elérhető foglalkozásaink

Térítésmentes foglalkozások
Térítésmentes foglalkozások
nálunk jó óvodásnak lenni
  • Bozsik Ovifoci, Elek Imrénével pénteken 10:30-tól
  • Logopédia, Molnárné Kiss Erikával csütörtökön 8-10 óráig
  • Fejlesztőpedagógia, Nagyné Orosz Csillával szerdán: 10-12-ig
  • Gyógypedagógia, Nagy Máriával pénteken 08:30-tól
Térítéses foglalkozások
Térítéses foglalkozások
nálunk jó óvodásnak lenni
  • Művészeti foglakozás, Nagy-Görögh Lillával kedden 10:30-tól
Óvó nénik

Gyermekeinkkel foglalkoznak

Keress meg minket

Itt találod óvodánkat